O sali

Sala konferencyjno –bankietowa Sevilla została zaprojektowana w sposób nowoczesny. Dominującym kolorem jest biel z delikatnymi akcentami szarości.

Skromny wystrój sali został wzbogacony w różnorodność ukrytych świateł. Najbardziej efektownym elementem Sevilli jest boczna ściana wyposażona niewidoczne kwadraty, które po rozpaleniu mienią się w jednolity lub wielokolorowy sposób. Całość współgra z bocznymi filarami, które również świecą w zaplanowany do całości sposób.
Biała wypukła ściana za głównym stołem, jest wyeksponowana bocznym światłem jak i poprzez ruchomą głowę świetlną LED z puszczanej z niej wiązki światła.
Ukryte oświetlenie wydobywające się z sufitu oraz świecące ściany dają niepowtarzalny nastrój. Wieczorami mieniące się na zielono firany dają efekt ciepła i spokoju.
Dzięki przemyślanemu projektowi świateł oraz przeważającej bieli kolor sali zostaje dostosowany do Państwa oczekiwań.
Również część sufitowa nad parkietem jest wyposażona w efekty świetlne, które są zmieniane w zależności od danej sytuacji na parkiecie.
To charakter imprezy i linia melodyczna będzie decydowała w jaki sposób ma zostać oświetlona część taneczna.

Sala jest klimatyzowana. Wydzielone miejsce na podeście dla DJ lub orkiestrę. Miejsce to styka się bezpośrednio z miejscem do tańczenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu zespół muzyczny lub DJ ma możliwość doskonałej współpracy z osobami siedzącymi przy stołach jak i bawiącymi się na parkiecie

Jesteśmy również przygotowani do przyjęcia osób niepełnosprawnych.
Mieliśmy zaszczyt gościć wiele par małżeńskich które zaufały nam i powierzyły przygotowanie tego niezapomnianego przyjęcia. Dla nas największym prezentem jest ponowne spotkania z gośćmi na chrzcinach, imieninach, balach sylwestrowych lub innych imprezach okolicznościowych. Jest to dowód jak profesjonalnie podchodzimy do naszych Klientów, gdyż nadal pragną dzielić z nami wspólne chwile.

Służymy również naszą pomocą w zakresie wyboru fotografa, zespołu muzycznego oraz pomożemy zorganizować dodatkowe atrakcje. Tylko nasze doświadczenie i wielokrotna organizacja przyjęć może być kluczem do niezapomnianego przyjęcia.

Indywidualne podejście do Klienta to nie jedyny nasz atut.

Sala nasza jest przestronna, klimatyzowana i przygotowana dla gości niepełnosprawnych.

Kapryśna i niespodziewana pogoda w ostatnich latach skutecznie może popsuć wspaniałą zabawę. Dlatego dla zapewnienia maksymalnie udanego przyjęcia sala jest zabezpieczona agregatem prądotwórczym o mocy 60kW.

Dodatkowo mieścimy się na pograniczu Warszawy co wiąże się z dobrą komunikacją miejską.

Serdecznie Państwa zapraszamy do obejrzenia Sali.