O sali

Nasza sala

Sala została zaprojektowana w stylu śródziemnomorskim w kolorach piasku

Ukryte oświetlenie wydobywające się z sufitu oraz świecące ściany dają niepowtarzalny nastrój. Wieczorami świecące przełamane słupy oraz mieniące się na zielono firany dają efekt ciepła i spokoju. Łazienki wykończone w drewnie - zobacz

Sala ma powierzchnię 360 m2, jest klimatyzowana. Jest wydzielone miejsce na podeście dla DJ lub orkiestrę. Miejsce to styka się bezpośrednio z miejscem do tańczenia wykonane z drewna. Orkiestra ma możliwość doskonałej współpracy z osobami siedzącymi przy stołach dzięki jednej powierzchni na której znajdują się wszyscy goście.

Projekt sali można z przykładowym ustawieniem stołów można zobaczyć na rysunku.

Mieliśmy zaszczyt gościć wiele par małżeńskich które zaufały nam i powierzyły przygotowanie tego niezapomnianego przyjęcia. Dla nas największym prezentem jest ponowne spotkania z gośćmi na chrzcinach, imieninach, balach sylwestrowych lub innych imprezach okolicznościowych. Jest to dowód jak profesjonalnie podchodzimy do naszych Klientów, gdyż nadal pragną dzielić z nami wspólne chwile.

Służymy również naszą pomocą w zakresie wyboru fotografa, zespołu muzycznego oraz pomożemy zorganizować dodatkowe atrakcje. Tylko nasze doświadczenie i wielokrotna organizacja przyjęć może być kluczem do niezapomnianego przyjęcia.

Indywidualne podejście do Klienta to nie jedyny nasz atut. Sala nasza jest przestronna, klimatyzowana i przygotowana dla gości niepełnosprawnych.

Kapryśna i niespodziewana pogoda w ostatnich latach skutecznie może popsuć wspaniałą zabawę. Dlatego dla zapewnienia maksymalnie udanego przyjęcia sala jest zabezpieczona agregatem prądotwórczym o mocy 60kW.

Dodatkowo mieścimy się na pograniczu Warszawy co wiąże się z dobrą komunikacją miejską.

Serdecznie Państwa zapraszamy do obejrzenia Sali.