Postępu 10 Mościska 05-080 gm. Izabelin
sevilla@sevilla.pl
+48 603 33 22 36
Image Alt

Catering

Wychodząc na przeciw rynkowi, opierając się na wieloletnim doświadczeniu i obserwacji rynku stworzyliśmy osobny dział poświęcony dostarczaniu smakołyków cateringowych w Polsce i za granicą. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dobieramy dania do charakteru imprezy wkładając całą naszą moc pomysłów, aby całość była wyjątkowa.

Specjalizujemy się w obsłudze cateringowej stoisk targowych w Polsce i za granicą. Posiadamy odpowiednie wyposażenie oraz specjalistyczny przenośny sprzęt chłodniczy co  gwarantuje nam uzyskanie pełnego bezpieczeństwa serwowanych posiłków wszędzie tam, gdzie nie ma  dostępu do prądu.

Na życzenie również z całą przyjemnością zorganizujemy wszelkiego rodzaju przyjęcia biznesowe, bankiety, koktajle, eventy. Dostarczamy dania typu Finger Food na wyjątkowe przyjęcia biznesowe i nie tylko.  Zadbamy przy tym również o wspaniałe odczucia estetyczne oraz smakowe.

Możemy również zająć całym przygotowaniem danego wydarzenia od zastawy stołowej, sceny, nagłośnienia, telebimy, kończąc na dostarczeniu wyjątkowej oprawie cateringu dla Państwa gości.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Ewa i Sławomir Zieleniewscy
sevilla@sevilla.pl