Postępu 10 Mościska 05-080 gm. Izabelin
sevilla@sevilla.pl
+48 603 33 22 36
Image Alt

O nas

a

Sala weselna - Sala konferencyjno - bankietowa Sevilla

Sala konferencyjno – bankietowa Sevilla została zaprojektowana w sposób nowoczesny. Dominującym kolorem jest biel z delikatnymi akcentami szarości. Skromny wystrój sali został wzbogacony w różnorodność ukrytych świateł. Najbardziej efektownym elementem Sevilli jest boczna ściana, która posiada niewidoczne kwadraty, które po rozpaleniu mienią się w jednolity lub wielokolorowy sposób. Całość współgra z bocznymi filarami, które również świecą w zaplanowany do całości sposób.

Biała wypukła ściana za głównym stołem, jest wyeksponowana bocznym światłem jak i poprzez ruchomą głowę świetlną LED z puszczanej z niej wiązki światła. W suficie ukryte jest oświetlenie. Wieczorami mieniące się na zielono firany dają efekt ciepła i spokoju. Dzięki przemyślanemu projektowi świateł oraz przeważającej bieli kolor sali zostaje dostosowany do Państwa oczekiwań. Dom weselny w dowolnej kolorystyce. Również część sufitowa nad parkietem jest wyposażona w efekty świetlne, które są zmieniane w zależności od danej sytuacji na parkiecie. To charakter imprezy i linia melodyczna będzie decydowała w jaki sposób ma zostać oświetlona część taneczna sali. Wydzielone miejsce na podeście dla DJ lub orkiestrę. Miejsce to styka się bezpośrednio z miejscem do tańczenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu zespół muzyczny lub DJ ma możliwość doskonałej współpracy z osobami siedzącymi przy stołach jak i bawiącymi się na parkiecie.

Mieliśmy zaszczyt gościć wiele par małżeńskich które zaufały nam i powierzyły przygotowanie tego niezapomnianego przyjęcia. Dla nas największym prezentem jest ponowne spotkania z gośćmi na chrzcinach, imieninach, balach sylwestrowych lub innych imprezach okolicznościowych. Jest to dowód jak profesjonalnie podchodzimy do naszych Klientów, gdyż nadal pragną dzielić z nami wspólne chwile.

Służymy również naszą pomocą w zakresie wyboru fotografa, zespołu muzycznego oraz pomożemy zorganizować dodatkowe atrakcje. Tylko nasze doświadczenie i wielokrotna organizacja przyjęć może być kluczem do niezapomnianego przyjęcia.

Indywidualne podejście do Klienta to nie jedyny nasz atut.

Sala nasza jest przestronna, klimatyzowana i przygotowana dla gości niepełnosprawnych. Kapryśna i niespodziewana pogoda w ostatnich latach skutecznie może popsuć wspaniałą zabawę. Dlatego dla zapewnienia maksymalnie udanego przyjęcia sala weselna jest zabezpieczona agregatem prądotwórczym o mocy 60kW.

Dodatkowo mieścimy się na pograniczu Warszawy co wiąże się z dobrą komunikacją miejską. Dojazd autobusami: 110, 210, 712, N58, N91
Jeśli szukasz sali weselnej w Warszawie i okolicach to właśnie my.
Serdecznie Państwa zapraszamy do kontaktu celem obejrzenia Sali

wesele bemowo