Postępu 10 Mościska 05-080 gm. Izabelin
sevilla@sevilla.pl
+48 603 33 22 36
Image Alt

Przyjęcia weselne

a

SALA WESELNA SALA KONFERENCYJNO BANKIETOWA

PRZYJĘCIA WESELNE

Moment, w którym dwoje ludzi przysięga sobie wieczną miłość, jest wart uczczenia w najlepszym stylu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by organizowane przyjęcia weselne były godne zapamiętania. W dzisiejszych czasach Młode Pary i ich goście mają coraz większe oczekiwania co do tego wyjątkowego dnia. My jesteśmy po to, by im sprostać i zafundować Państwu przeżycia, których na pewno nie zapomnicie!

WYJĄTKOWA SALA WESELNA

Przyjęcia weselne opierają się o kilka podstawowych filarów – miejsce, jedzenie, muzykę i atrakcje. Wybierając nasze usługi, mogą być Państwo pewni, że każdy z tych aspektów będzie stał na wysokim poziomie. Nasza sala weselna przystosowana jest do organizacji przyjęć nawet do 200 osób i stwarza szerokie możliwości stosowania różnorodnych dekoracji i ustawienia stołów. Nowoczesne oświetlenie pozwala tworzyć niemal dowolny klimat, co sprzyja płynnej i adekwatnej organizacji wszystkich elementów przyjęcia. Możliwość uzyskania różnorodnych efektów z użyciem samego światła świadczy o wyjątkowości przestrzeni. Dominujące we wnętrzu biel stanowi świetne tło do dowolnych wybranych przez Młodą Parę dekoracji. Wydajna klimatyzacja zapewnia komfort o każdej porze roku.

Wszystkim Młodym Parom zapewniamy też menu dopasowane do ich preferencji. Dania można dowolnie dobrać, a nasz personel zadba o to, aby każda porcja prezentowała się i smakowała wspaniale. Nie muszą się też Państwo martwić o zbyt małą ilość jedzenia. Z przyjęć weselnych organizowanych w Sali Sevilla nikt nie wychodzi głodny, a goście często chwalą naszą kuchnię.

W sprawie muzyki i atrakcji pozostawiamy Państwu wolną rękę. Sala jest przystosowana zarówno do oprawy muzycznej dostarczanej przez DJ-a, jak i przez zespół. Chętnie pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniej oprawy i dodatkowych atrakcji, przedstawiając oferty sprawdzonych partnerów naszej firmy i służąc profesjonalną poradą opartą na wieloletnim doświadczeniu.

NIEZAPOMNIANE PRZYJĘCIA WESELNA – WARSZAWA

Marzą Państwo o tym, by Wasze przyjęcie weselne było niezapomniane? W naszym lokalu odbywają się właśnie takie wydarzenia. Położenie w atrakcyjnym miejscu Warszawy umożliwia wygodny dojazd zarówno z centrum, jak i okolicznych miast. Profesjonalna obsługa zadba o doskonałą atmosferę podczas całego wieczoru, a jego perfekcyjna organizacja zapewni Państwu piękne wspomnienia.

Pozwólcie nam być częścią Waszego wyjątkowego dnia, a dołożymy wszelkich starań, byście wspominali go jedynie z uśmiechami na twarzach.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
ul. Postępu 10
Mościska
05-080 gm. Izabelin

Sala weselna Warszawa i okolice Bemowa, Bielan, Żoliborza.
Oglądanie sali możliwe po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 18:00.

Kontakt telefoniczny:
tel. kom. 603 33 22 36
e-mail: sevilla@sevilla.pl